ASF header

Вітаємо на сторінці Asia Frontier Capital

Asia Frontier Capital Ltd. - це новаторська компанія з управління фондами, що спеціалізується на інвестуванні у зростаючі азіатські прикордонні економіки через управління AFC Asia Frontier Fund та AFC Vietnam Fund.

AFC Asia Frontier Fund інвестує у державні цінні папери азійських прикордонних країн, для яких характерні підвищення рівня споживання через сприятливі демографічні тенденції, збільшення доходів та швидкий ріст ВВП. Фонд інвестує у зареєстровані цінні папери компаній, що ведуть свою основну господарську діяльність у Бангладеші, Бутані, В'єтнамі, Іраку, Камбоджі, Лаосі, Мальдівах, Монголії, М'янмі (Бірмі), Непалі, Пакистані, Папуа Новій Гвінеї, та Шрі Ланці. AFC Asia Frontier Fund користується перевагами тривалих економічних змін в цих країнах та пропонує високі прибутки та значні можливості диверсифікації. Цим фондом керує засновник та виконуючий директор Asia Frontier Capital Томас Хуггер, який інвестує в прикордонні ринки Азії та Африки більш, ніж 20 років.

AFC Vietnam Fund було засновано 11 грудня 2013 року під керівництвом Томаса Хуггера та Андреаса Вогельсангера, які разом мають більш, ніж 50 річний досвід управління інвестиціями на прикордонних ринках Азії та світу. Фонд інвестує виключно у в'єтнамські цінні папери, для того щоб отримати прибуток від зростання компаній, особливо малих та середніх компаній. Директор з інвестування Андреас Каралл визначив більш ніж 100 зареєстрованих в'єтнамських акцій, які мають співвідношення ціна/прибуток між 6х та 7х та продаються за залишковою вартістю. Багато з цих компаній мають дивідендну прибутковість більше 9%, а деякі мають суму чистих грошових коштів, яка майже дорівнює їх ринковій капіталізації.

Для подальшої інформації щодо фонду, управлінської команди та інвестиційної стратегії, будь ласка, пишіть нам на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

AFC Asia Frontier Fund

Чиста вартість активів фонду - Клас А USD

AAFF-Perf-Chart

Asia Frontier Capital Limited є доміцильованою на Кайманових островах компанією з управління фондами, яка має відкриті фонди відкриті для інвестування. Фонди доміцильовані на Кайманових островах в рамках "AFC Asia Frontier Fund" виключно для інвесторів із США та "AFC Asia Frontier Fund (non-US)" виключно для неамериканських інвесторів.

Підписка на фонди доступна на місячній основі та закінчується за 5 робочих днів до останнього дня кожного календарного місяця. Є два пайових класи, а базовими валютами фонду є USD, CHF та EUR.

Щоб отримати документи для підписки або дізнатися більше про інвестування в наші фонди, пишіть, будь ласка, на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 Клас АКлас Б.
Комісія за управління 1,8% на рік від вартості чистих активів 1,5% на рік від вартості чистих активів
Заохочувальна премія 10% від вартості чистих активів за 3 місяці USD LIBOR +2% та high water mark 8% від вартості чистих активів за 3 місяці USD LIBOR +2% та high water mark
Підписки 5 робочих днів до останнього дня кожного календарного місяця 5 робочих днів до останнього дня кожного календарного місяця
Погашення Щомісяця на вартість чистих активів - з повідомленням за 90 днів Щомісяця на вартість чистих активів - з повідомленням за 180 днів
Базові валюти фонду USD, EUR, CHF USD, EUR, CHF
Початкова мінімальна інвестиція USD 25,000 для акцій в USD USD 25,000 для акцій в USD
EUR 25,000 для акцій в EUR EUR 25,000 для акцій в EUR
CHF 25,000 для акцій в CHF CHF 25,000 для акцій в CHF
Дата оцінки Останній день кожного календарного місяця Останній день кожного календарного місяця

AFC Vietnam Fund

Чиста вартість активів Прибуток USD

AVF-Perf-Chart

Asia Frontier Capital (Vietnam) Limited є доміцильованою на Кайманових островах компанією з управління фондами "AFC Vietnam Fund". Фонд прагне забезпечити довгострокове зростання капіталу інвесторів через інвестування у зростаючі компанії, особливо в малому та середньому бізнесі.

AFC Vietnam Fund працює під керівництвом Томаса Хуггера, Андреаса Каралла та Андреаса Вогельсангера. Управлінська команда має разом більш, ніж 75 річний досвід інвестування та багатий досвід роботи на керуючих позиціях у Камбоджі, Гонконгу, Сінгапурі, Шрі Ланці та Таїланді.

Щоб отримати документи для підписки або дізнатися більше про інвестування в наші фонди, пишіть, будь ласка, на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 Клас С
Комісія за управління 1,8% на рік від вартості чистих активів
Заохочувальна премія 12,5% від вартості чистих активів, якщо вона перевищує high water mark
Підписки 5 робочих днів до останнього дня кожного календарного місяця
Погашення Щомісяця на вартість чистих активів - з повідомленням за 60 днів
Базові валюти фонду USD
Початкова мінімальна інвестиція USD 10,000
Дата оцінки Останній день кожного календарного місяця

Зв'язатися з AFC

Юридична адреса:
Asia Frontier Capital Ltd.
c/o Ogier Fiduciary Services (Cayman) Ltd.
89 Nexus Way
Camana Bay
Grand Cayman KY1-9007
Cayman Islands

Головний офіс:
Asia Frontier Investments Ltd.
1208, 12th Floor, Loon Kee Building
267-275 Des Voeux Road Central
Hong Kong
Телефон: +852 3904 1015
Факс: +852 3904 1017
Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

mrt-logo
Sheung Wan Station, Exit B (Island Line)

Asia Frontier Investments Ltd.має ліцензію Гонконгської комісії з цінних паперів та ф'ючерсів "SFC" для Типу 4 (Консультування з цінних паперів) та Типу 9 (Управління активами)