ASF header

Asya Frontier Kapital'e hoş geldiniz.

Asya Frontier Kapital LTD şirketi, "AFC Asya Frontier Fonu" ve "AFC Vietnam Fonu" olarak özellikle Asya kıtasındaki yüksek büyüme hızına sahip ülke ekonomilerinde fon işletmektedir.

"AFC Asya Frontier sermaye fonu" , elverişli demografik trendler, gelir artışı ve yüksek GSYİH büyümesi sebebiyle tüketim artışının görüldüğü gelişmekte olan Asya ülkelerinde halka arz edilmiş hisse senetlerine yatırım yapmaktadır. Sermaye fonumunuz Bangladeş, Butan, Kamboçya, Irak, Laos, Maldivler, Moğolistan, Myanmar, Nepal, Pakistan, Papua Yeni Gine ve Sri Lanka ülkelerinde faaliyette olan halka açık şirketlerin borsada işlem gören hisselerine yatırım yapmaktadır. "AFC Asya Frontier Sermaye Fonu" bu ülkelerde ekonomik gelişim süreçlerinden yararlanmak ve önemli çeşitlendirme olanaklarıyle birleşen yüksek getiri için konumlanmıştır. Fon, 20 yıldan fazla süredir Asya ve Afrika'da geçiş ekonomilerinin sermaye piyasalarında yatırım faaliyetlerini sürdüren Asya Frontier Kapital LTD şirketi kurucusu ve CEOsu Thomas Hugger tarafından yönetilmektedir.

"AFC Vietnam Sermaye Fonu" 11 Aralık 2013'te kurulmuş olup, Asya ve tüm dünya üzerinde gelişmekte olan pazarlarda toplamda 50 yıllık yatırım yöneticiliği deneyimi bulunan Thomas Hugger ve Andreas Vogelsanger'in liderliği altında yönetilmektedir. Fon, özellikle Vietnam'da küçük ve orta ölçekli şirket segmentinde büyüyen şirketlerin hisselerine yatırımla değer kazandırmaktadır. Fonun Baş Yatırım Yöneticisi Andreas Karall, fiyat/kazanç katsayısı 6 ile 7 arası olan ve defter değerine yakın değerinden işlem gören Vietnam şirketlere ait 100'den fazla hisse tanımlamıştır. Bu şirketlerin çoğu 9%'dan daha büyük temettü getirisine sahiptir ve net parasal pozisyonu nerdeyse şirketin market değer kadar yüksektir.

Fon, yönetim kurulu ve yatırım stratejisi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istersiniz, lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresinden bizimle iletişime geçiniz.

AFC Asya Frontier Fonu

Net fon performansı - A Sınıf, ABD doları

AAFF-Perf-Chart-USD-A-Shares

Asya Frontier Kapital LTD Şirketi, Cayman Adalarında yerleşik olup, yatırıma açık olan açık uçlu fon yönetim şirketidir. Cayman Adalarında yer alan fonlar, sadece ABD'li yatırımcılara açılmış "AFC Asya Frontier Fonu" ve ABD'li olmayan yatırımcılar için açılmış olan "AFC Asya Frontier Fonu (ABD harici)" olarak bulunmaktadır.

Fonlara üyelik aylık bazda olmakla birlikte her takvim ayının son gününden 5 iş günü öncesinde kapanmaktadır. Hisse senetlerin 2 sınıfı vardır ve fonlarda ABD Doları, CHF ve Euro temel alınmaktadır.

Fona üyelik belgeleri ve yatırım fonumuz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresinden iletişime geçiniz.

 A Sınıfı/span>B Sınıfı
Yönetim ücreti Varlık başına yıllık net varlık değerinin %1.8'i Varlık başına yıllık net varlık değerinin %1.5'i
Performans ücreti 3 aylık ABD Doları LIBOR üzerinde %10 NVD değerlenmesi + %2 tepe düzeyi. 3 aylık ABD Doları LIBOR üzerinde %8 NVD değerlenmesi + %2 tepe düzeyi.
Fona katılım Her takvim ayının son gününden 5 iş günü öncesinde Her takvim ayının son gününden 5 iş günü öncesinde
Fondan ayrılma Aylık NVD, 90 gün önce belirtilmesi gerekmektedir. Aylık NVD, 180 gün önce belirtilmesi gerekmektedir.
Fon temel para birimleri ABD Doları, EUR, CHF ABD Doları, EUR, CHF
Fona katılım için asgari yatırım miktarı ABD Doları hisseleri için 50,000 ABD Doları ABD Doları hisseleri için 50,000 ABD Doları
Euro hisseleri için 50,000 Euro Euro hisseleri için 50,000 Euro
İsviçre Frankı hisseleri için 50,000 İsviçre Frankı İsviçre Frankı hisseleri için 50,000 İsviçre Frankı
Değerleme günü Her takvim ayının son günü Her takvim ayının son günü

AFC Vietnam Fonu

Net NVD'ye endekslenmiş ABD Doları getirisi

AVF-Perf-Chart

Asya Frontier Kapital (Vietnam) Ltd.şirketi Cayman Adalarında yerleşik "AFC Vietnam Fonu"nun yatırım yöneticisidir. Fon, özellikle küçük ve orta ölçekli şirket segmentinde büyüyen şirketlerde değer kazandırarak, yatırımcılar için uzun vadeli sermaye kazancını hedeflemektedir.

AFC Vietnam fonu, Thomas Hugger, Andreas Karall ve Andreas Vogelsanger'in liderliği altında yönetilmektedir. Bu yönetim takımı, özellikle Kamboçya, Hong Kong, Singapur, Sri Lanka ve Tayland'da üst düzey mevkilerde çalışarak Asya kıtasında elde edilen kapsamlı tecrübe de dahil olmak üzere 75 yıldan fazla yatırım tecrübesine sahiptir.

Fon performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek veya bilgi formu ve yatırımcılara özel tanıtımı incelemek için lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresi üzerinden iletişime geçiniz.

 C Sınıfı
Yönetim ücreti Yıllık Net varlık değerin %1,8'i
Performans ücreti Fon getirisi belirlenen seviyeyi aştığında NVD'nin 12,5%'idir
Fona katılım Her takvim ayının son gününden 5 iş günü öncesinde
Fondan ayrılma Aylık NVD, 60 gün önce belirtilmesi gerekmektedir.
Fon'un temel para birimi ABD doları
Fona katılım için asgari yatırım miktarı 10,000 ABD doları
Değerleme günü Her takvim ayının son günü

AFC ile iletişime geçin

Kayıtlı Ofis:
Asya Frontier Kapital Ltd.Şirketi.
Ogier Portfolyo Yönetme Hizmetleri (Cayman) Ltd. Şirketi
89 Nexus Way
Camana Bay
Grand Cayman KY1-9007
Cayman Islands

Merkez Ofis:
Asya Frontier Yatırımları Ltd. Şirketi
1208, 12th Floor, Loon Kee Building
267-275 Des Voeux Road Central
Hong Kong
Tel: +852 3904 1015
Faks: +852 3904 1017
E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

mrt-logo
Sheung Wan Station, Exit B (Island Line)

Asya Frontier Investments Ltd. Şirketi, Hong Kong Menkul Kıymetleri ve Vadeli İşlemleri Komisyonu "SFC" tarafından Tip 4 (Menkul Kıymetler üzerine Danışmanlık) ve Tip 9 (Portföy Yönetimi) için lisanslanmıştır.